All together
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All together

Take me as I am... not as who you want me to be
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Местим се! Линк към новия форум, както и малко повече разяснения, може да намерите ТУК.

 

 Спам: Хайде да лафим!

Go down 
+10
tsunade_87
MsUchhihaViki
Hermione_chan
My_lonely_eyes
Loneliness
`Versus`
JoInT{}MaNia4ka
Bloody_Merry
Rikkuchan -
AngeL_of_Death
14 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
АвторСъобщение
Hermione_chan
Best friend
Hermione_chan


Брой мнения : 108
Местожителство : В кучи ...
Job/hobbies : Комп Комп и... Комп
Humor : Нулево наличие, съдба :(
Точки : 49

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 19:42

Някой жив... умрял? :lazy:
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 20:10

хей хей
аз съм тук
случайно някой да се е объркал и той ... ?
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Hermione_chan
Best friend
Hermione_chan


Брой мнения : 108
Местожителство : В кучи ...
Job/hobbies : Комп Комп и... Комп
Humor : Нулево наличие, съдба :(
Точки : 49

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 20:14

Май сме само 2-те :whistling:
Върнете се в началото Go down
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 20:14

Аз също съм объркана xD
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 20:21

бравооо ... :clapping:

пак сме много :lol:


хора кажете кой с колко завърши срока ?

сега ме подхванаха аз да обяснявам и ми стана интересно ...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 20:25

5.10 xD
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 20:30

:mega_shock: много беее


аз завърших с 4.50 общ успех

Физика - 3
Математика - 4
Биология - 4
Физическо - 5
Френски - 5
БЕЛ - 6



направо се изложих първия срок ...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Hermione_chan
Best friend
Hermione_chan


Брой мнения : 108
Местожителство : В кучи ...
Job/hobbies : Комп Комп и... Комп
Humor : Нулево наличие, съдба :(
Точки : 49

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 20:34

Аз съм едва 7 клас и общо успеха ми е за 5:30, слаба работа. 😢
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 20:41

Hermione_chan написа:
Аз съм едва 7 клас и общо успеха ми е за 5:30, слаба работа. 😢


хей хей

аз в седми клас и четворка едвам хващах за срока :lol:
дишай бе дете
няма страшно
само втория срок ти трябва по-висока оценка, че да можеш да кандидатстваш


аз се забутах в ПГО "Ана Май" заради "хубавия" ми успех ... за годината и петица не успях да хвана, така че това изобщо не е слаба оценка ...


Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
AngeL_of_Death
Killer
AngeL_of_Death


Брой мнения : 531
Местожителство : Някъде между нищото и нещото, между живота и смъртта.
Humor : Малка кучка -на дявола внучка!!!
Точки : 426

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 20:47

Я не се оплаквайте!
Аз се забутах в седмо и са страдам от лябовна мъка! :lol:
Относно оценките миналата година завърших 1 срок много зле.
Е, то не че са е по-добре, ама поне хващам 5,20.
Направо съм мн доволна от себе си!
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 20:51

еййй
То-чан ... имаш навик да се хвалиш
да не страдаш от любовна мъка по себе си ...
:lol:


ти поне не си забутана в училище пълно с ТАКИВА които не понасяш ...
МАНЕКЕНКИ

слагат си по три тона грим и си мислят че са хубави, но от тях по-грозни няма ...
че те са по-грозни и от мене бе ... а това попринцип е невъзможно

:lol:
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 20:55

съжалявам за двойния пост, ама айде да сменим темата за училището
мисля, че беше вчера ... не съм много сигурна ... та си писах с едно момиче от стария ми клас и ето какъв разговор проведохме ...



[19:56:37] Ирчету ~nya каза: abe magi
[19:56:56] Angel of Destiny / I can`t laugh / каза: хм
?
[19:57:30] Ирчету ~nya каза: 4yvstvala li si se nqkoga....kak da kaja ...taka sqka6 s nai-dobriq si fr ne se 4yvstva6 sebe si a s 4ovek koito ne poznava6 mn i ne izlizate a samo po skype 4atite moje6 da byde6 seebe si
[19:57:30] Ирчету ~nya каза: ?
[19:57:32] Ирчету ~nya каза:
(think)
[19:58:01] Angel of Destiny / I can`t laugh / каза: винаги съм така
[19:58:06] Angel of Destiny / I can`t laugh / каза: що питаш
[19:58:07] Angel of Destiny / I can`t laugh / каза: ?
[19:59:05] Ирчету ~nya каза: mne prosto pitam
[19:59:21] Angel of Destiny / I can`t laugh / каза: ири
[19:59:22] Ирчету ~nya каза: 6toto po princip s nai dobriq si fr bi trqbvalo da si sebe si
[19:59:31] Ирчету ~nya каза: a v edin moment se okazva 4e ne e taka
[19:59:38] Ирчету ~nya каза: kaji!?
[20:00:02] Angel of Destiny / I can`t laugh / каза: 19:59:05mne prosto pitam

защото се опитваш да ме лъжеш ...

а знаеш ли защо е така
[20:00:03] Angel of Destiny / I can`t laugh / каза: ?
[20:00:29] Ирчету ~nya каза: ne
[20:00:32] Ирчету ~nya каза: ne znam
[20:03:46] Angel of Destiny / I can`t laugh / каза: ти каза, че БИ ТРЯБВАЛО, но в един момент се оказва че не е така .... мисля че няма човек на земята който да е себе си с който и да е ... независимо дали е с най-добрия си фр или със семейството си ... за да бъдеш себе си с някой първо трябва да разбереш кой и какво всъщност е това "себе си" .... ти не можеш да бъдеш някой без да знаеш кой си ... а хора които го знаят няма ... дори възрастните които са минали през толкова много неща в живота не знаят кои са всъщност и пред другите се държат така както трябва ... и това е само защото никой не знае какво всъщност е това "себе си"



поне аз мисля така ...
[20:05:22] Ирчету ~nya каза: mislq 4e si prava
[20:05:31] Ирчету ~nya каза: pred ob6testvoto vseki slaga nqkakva maska
[20:05:37] Ирчету ~nya каза:
(shake)
[20:05:55] Angel of Destiny / I can`t laugh / каза: и в "един момент" вече не може да я свали
[20:07:11] Ирчету ~nya каза: dobre
[20:07:13] Ирчету ~nya каза: ama
[20:07:18] Ирчету ~nya каза: ako az ne iskam da slagam maska
[20:07:31] Ирчету ~nya каза: iskam da sym si az ...takava kakvato mislq 4e sym...
[20:08:09] Ирчету ~nya каза: ne znam....iskam da sym takava za kakvato se mislq....a me e strah
[20:14:10] Angel of Destiny / I can`t laugh / каза: ти прочете ли изобщо какво написах ... ????

когато мислиш че си еди-каква-си ти буквално противоричиш със себе си ... не може да мислиш че си такава защото "мисля" значи "не съм сигурен" ... ако ти не си напълно сигурна че си такава тогава какъв е смисъла от всичко това .... та дори аз не знам каква съм при положение че много добре знам какво трябва да показвам и какво да прикривам ... не съм сигурна че ме разбираш затова ще ти го обясня така ...

аз МИСЛЯ че съм човек който е блъскан по всички възможни начини от живота ... човек на който всички се подиграват и той мрази хората затова ... МИСЛЯ че съ човек който няма капка чувства във себе си, сърцето му е многократно разбито и душата му е застинала някъде надълбоко в тялото му, но въпреки всичко това продължава да е сред хора и ги разсмива и ободрява по начин по който само той може ... използва нещо което само той има за да направи от най-тъжния човек весело и жизнерадостно същество .... аз МИСЛЯ че съм такава но не го показвам ... показвам само изкуствената си усмивка и маската на обикновен човек и никой не забелязва че се преструвам ... така МИСЛЯ аз ... но това не ми помага защото дори да не искам скапаните маски съм принудена да ги нося за да мога да живея ... колкото и да мразя живота и хората ме е СТРАХ да сваля тези НЕЩА от лицето си за да не загубя и малкото което съм спечелила
[20:14:16] Angel of Destiny / I can`t laugh / каза: надявам се че ме разбра






искам да ви питам за вашето мнение по въпроса ...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
AngeL_of_Death
Killer
AngeL_of_Death


Брой мнения : 531
Местожителство : Някъде между нищото и нещото, между живота и смъртта.
Humor : Малка кучка -на дявола внучка!!!
Точки : 426

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 21:00

Ами... Аз съм съгласна с теб, Маги-семпай.
Не може да бъдеш себе си, докато не разбереш какво означава това.
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 21:02

мале ще разстрелям брат си ...

не дава на котката да спи и ся се бият двамата на МОЕТО легло ...

някой да ме убие, че Ивето в момента не е на разположение ... 🌠 :shock:




Едит: някой да ми каже накъф сайт или програма за сваляне на клипчета от vbox7, че вече ще откача ...

Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
AngeL_of_Death
Killer
AngeL_of_Death


Брой мнения : 531
Местожителство : Някъде между нищото и нещото, между живота и смъртта.
Humor : Малка кучка -на дявола внучка!!!
Точки : 426

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 21:14

Ами аз предлагам взаимно да се убием.
Аз теб, а ти мен!
Става ли?
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 21:22

навита съм

кажи ми час, място и НАЧИН :lol:
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
AngeL_of_Death
Killer
AngeL_of_Death


Брой мнения : 531
Местожителство : Някъде между нищото и нещото, между живота и смъртта.
Humor : Малка кучка -на дявола внучка!!!
Точки : 426

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 21:37

Ами начини има много!
Час и място -по твой избор!
Върнете се в началото Go down
Bloody_Merry
Bifurcate
Bloody_Merry


Брой мнения : 233
Местожителство : В стараната на чудесата... При Заека с часовника...
Job/hobbies : Ами... Да ви досаждам! И... Пак да ви досаждам... Хайде оше малко да ви досадя... И се изчерпвам!
Humor : ЪъЪъЪ - Моля?!?
Точки : 217

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 22:29

Не може ли проссто, аз вас двете да ви наложа... Да се свършва.
П.п - Светът е театър, всеки има своя роля, само когато публиката я няма, можеш да си себе си.
Върнете се в началото Go down
Bloody_Merry
Bifurcate
Bloody_Merry


Брой мнения : 233
Местожителство : В стараната на чудесата... При Заека с часовника...
Job/hobbies : Ами... Да ви досаждам! И... Пак да ви досаждам... Хайде оше малко да ви досадя... И се изчерпвам!
Humor : ЪъЪъЪ - Моля?!?
Точки : 217

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 22:43

Да има някой жив случайно???
И с леко умрял ще се задоволя...
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 22:45

Bloody_Merry написа:
Светът е театър, всеки има своя роля, само когато публиката я няма, можеш да си себе си.


хмммм.... не мисля така


както съм споменала, когато носиш маската, или да се изразя както теб... ?

когато игаеш ролята прекалено дълго ти не можеш да излезеш от нея повече .... то е нещо като пристрастяване .... не можеш без тази роля дори да си сам ... дори да си само със себе си .... и това е защото ние оставяме със "себе си" през 5% от живота си ... през другото време ние сме сред хора и трябва да си изиграем ролята правилно ... трябва да си кажем репликите без грешка ... и така това се запечатва в съзнанието ни и рано или късно ние забравяме за "себе си" ... забравяме кои сме ние и продължаваме да живеем по сценария на филма ...



п.п. по-объркано и завартяно не можах да го напиша ... да се надяваме че поне един човек ме е разбрал какво искам да кажа ...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Bloody_Merry
Bifurcate
Bloody_Merry


Брой мнения : 233
Местожителство : В стараната на чудесата... При Заека с часовника...
Job/hobbies : Ами... Да ви досаждам! И... Пак да ви досаждам... Хайде оше малко да ви досадя... И се изчерпвам!
Humor : ЪъЪъЪ - Моля?!?
Точки : 217

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 22:53

Много зависи от човека. Някой дори не могат да открият кой стои зад маската, а други, знаят, че той е там. Просто знаят кои са. Това да познаваш себе си е едно много относително понятие. Хората са пълни с изненади и често изненадват дори самите себе си. Просто трябва много да си патил преди да почнеш да откриваш колко плоско играят всички. Трябва да си стигал дъното, ама наистина дъното за да станеш Сценарист или Режисьор, и ако станеш наистина дибър ще можеш да караш другите да играят точно както ти искаш без дори да го осъзнават. Дали ще си пешката или шахматиста, зависи само от теб...
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 23:06

дам дам
тук вече се съгласявам с теб
и ти казвам Лека нощ, защото вече заспивам на клавиатурата ... :bye: ❤
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
Bloody_Merry
Bifurcate
Bloody_Merry


Брой мнения : 233
Местожителство : В стараната на чудесата... При Заека с часовника...
Job/hobbies : Ами... Да ви досаждам! И... Пак да ви досаждам... Хайде оше малко да ви досадя... И се изчерпвам!
Humor : ЪъЪъЪ - Моля?!?
Точки : 217

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 23:20

Лека, Маги- семпай!
Върнете се в началото Go down
MsUchhihaViki
Нов
MsUchhihaViki


Брой мнения : 18
Местожителство : Варна
Job/hobbies : Айкидо
Humor : Не е страшно човек да си говори сам. Страшното идва когато започне да си отговаря. :D
Точки : 16

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 23:24

Добър вечер! :bye:
Върнете се в началото Go down
Bloody_Merry
Bifurcate
Bloody_Merry


Брой мнения : 233
Местожителство : В стараната на чудесата... При Заека с часовника...
Job/hobbies : Ами... Да ви досаждам! И... Пак да ви досаждам... Хайде оше малко да ви досадя... И се изчерпвам!
Humor : ЪъЪъЪ - Моля?!?
Точки : 217

Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 EmptyПет Яну 29 2010, 23:45

Как сме?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам: Хайде да лафим!   Спам: Хайде да лафим! - Page 10 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спам: Хайде да лафим!
Върнете се в началото 
Страница 10 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 32  Next
 Similar topics
-
» СПАМ... ?
» спам

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All together :: Занимавка :: На лафче-
Идете на: