All together
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All together

Take me as I am... not as who you want me to be
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Местим се! Линк към новия форум, както и малко повече разяснения, може да намерите ТУК.

 

 Какво има на бюрото ти.. ?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво има на бюрото ти.. ? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво има на бюрото ти.. ?   Какво има на бюрото ти.. ? EmptyСъб Мар 06 2010, 12:53

в момента на бюрото ми има ...
един тефтер, една щипка за коса, камера, едната тонколона, монитора, мишката, клавиатурата, моливник, един химикал, един молив, кутия от бонбони, празно шишенце от парфюм, прашясала снимка на класа ми, сладка мартеничка /едно човече с шапка ... ~kawaiii/ иии .... снимка, която е в рамка, на мен и брат ми като малки ..
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

Какво има на бюрото ти.. ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти.. ?   Какво има на бюрото ти.. ? EmptyСъб Мар 06 2010, 20:46

Съндъче за бижута и козметики, редбулл, чипс, козметика на Гарниер , лак, обеци, четка, няколко парфюма, парфюмни душ гелове, няколко лосиона и една купичка за семки / с една дума -КОЧИНА / Какво има на бюрото ти.. ? 386120
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво има на бюрото ти.. ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти.. ?   Какво има на бюрото ти.. ? EmptyСъб Мар 06 2010, 20:50

Леми Кай написа:
в момента на бюрото ми има ...
един тефтер, една щипка за коса, камера, едната тонколона, монитора, мишката, клавиатурата, моливник, един химикал, един молив, кутия от бонбони, празно шишенце от парфюм, прашясала снимка на класа ми, сладка мартеничка /едно човече с шапка ... ~kawaiii/ иии .... снимка, която е в рамка, на мен и брат ми като малки ..

+ телефона ми и две картинки на бакугани от чипса, който изядох ... xD
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
My_lonely_eyes
Killer
My_lonely_eyes


Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

Какво има на бюрото ти.. ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти.. ?   Какво има на бюрото ти.. ? EmptyНед Мар 07 2010, 15:26

Трудна работа ми има хартии много бели литове хартия някои изписами други надраскани трети смачкани на топка има и храна по скоро останки от нещо за ядене, моливи един куб В2, които са напълно безполезни, четката ми за зъби ( по няква странна причина и тя там Какво има на бюрото ти.. ? 350808 ), някви учебници и прах по тях Какво има на бюрото ти.. ? 350808 , писма които съм получавала и снимка на татко и мен а и някакви мидички, които прябваше да лепя има кокво още има сигорно още боклуци ,които друг освен мен щеше да хвърли.
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво има на бюрото ти.. ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти.. ?   Какво има на бюрото ти.. ? EmptyНед Мар 07 2010, 16:13

монитор, мишка, клавиатура, несисер с моливи и химикали, моливник, камера, едната тонколона, кутийка от бонбони, празно шише от парфюм, щипка за коса, снимка на класа, снимка на мен и брат ми, телефона ми, плюшена крава, тефтер, остатък от ябълка, торбичка с цветни моливи, четири химикала, черен маркер /тънкописец/, шест черни молива, три гуми, блок за рисуване и един лист откъснат от блокчето...
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

Какво има на бюрото ти.. ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти.. ?   Какво има на бюрото ти.. ? EmptyНед Мар 07 2010, 16:16

Монитор, клавиатура, мишка , слънчоглед, пудра, четка за пудра, фон дьо тен, червило, сенки, молив за очи, спирала, кутия бонбони "Sushard Figaro" , очила, парфюм, редбулл, лак за коса, шампоан , обеци, огледалце, тетрадка ... общо взето това
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво има на бюрото ти.. ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти.. ?   Какво има на бюрото ти.. ? EmptyПон Мар 08 2010, 01:44

Леми Кай написа:
монитор, мишка, клавиатура, несисер с моливи и химикали, моливник, камера, едната тонколона, кутийка от бонбони, празно шише от парфюм, щипка за коса, снимка на класа, снимка на мен и брат ми, телефона ми, плюшена крава, тефтер, остатък от ябълка, торбичка с цветни моливи, четири химикала, черен маркер /тънкописец/, шест черни молива, три гуми, блок за рисуване и един лист откъснат от блокчето...

+ още няколко молива и химикала, часовника ми, син ластик за коса, флашка, още няколко откъснати листа от блокчето ми с рисунки на тях, още един остатък от ябълка и опаковка на шоколад .. xD
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
~РКК~
Bifurcate
~РКК~


Брой мнения : 151
Точки : 106

Какво има на бюрото ти.. ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти.. ?   Какво има на бюрото ти.. ? EmptyПон Мар 08 2010, 12:26

Куп мартеници, дистанционно, шоколад неодяден, таблет, камера, мишка, клавиатура, монитор, подплънки, зелен шал, шурикени, бинт (за око), дискове, анти-яой хедбанда, Акатски шапка, маска
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Какво има на бюрото ти.. ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти.. ?   Какво има на бюрото ти.. ? EmptyПет Мар 12 2010, 14:01

чаша от сладолед, опаковка от бонбон, кутийка от бонбони, два листа, снимката на мен и брат ми, щипка за коса, тефтер, маркера ми, молив, химикал, моливник, мартеница, тонколона, монитор, мишка, клавиатура, камера, шише от парфюм, торба с цветни моливи, телефона ми и единия ми крак... xD
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

Какво има на бюрото ти.. ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти.. ?   Какво има на бюрото ти.. ? EmptyПет Мар 12 2010, 19:54

2 шоколада, клавиатура, монитор, мишка, кола, 4 чипса, пуканки, вода, ароматен гел за стая, ключодържател, създарма, очила, Мистър Бийн и тела ми Какво има на бюрото ти.. ? 368975
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво има на бюрото ти.. ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво има на бюрото ти.. ?   Какво има на бюрото ти.. ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво има на бюрото ти.. ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» С какво сте облечени в момента?
» Какво казахте последно ?
» Какво си купи последно...?
» Какво правите в момента?
» За какво си мислиш?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All together :: Занимавка :: На лафче-
Идете на: