All together
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All together

Take me as I am... not as who you want me to be
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Местим се! Линк към новия форум, както и малко повече разяснения, може да намерите ТУК.

 

 За какво си мислиш?

Go down 
+9
nipper
MsUchhihaViki
Hermione_chan
My_lonely_eyes
`Versus`
Bloody_Merry
AngeL_of_Death
Loneliness
Rikkuchan -
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Loneliness
Bloody game
Loneliness


Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 EmptyПон Мар 08 2010, 19:59

" Ще изперкам... Искам да умра сега !!! "
Върнете се в началото Go down
My_lonely_eyes
Killer
My_lonely_eyes


Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 EmptyПон Мар 08 2010, 20:08

Спри да ядеш вднага и остави тоя шоколад. Свиня ще те питам след 20 години ох марзи ме да тегля Neo Andelique ма може да спра храната ако е интересно да бе каточили ще стане я са стегни стига си яло (карам се на мене си )
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 EmptyПон Мар 08 2010, 20:45

"Днес изобщо не съм добре... Мамка му, имам чувството, че ще се пръсна отвътре..."
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 EmptyПон Мар 08 2010, 22:49

Заа съня ми , който не е за пред хора За какво си мислиш? - Page 4 386120
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 EmptyСря Мар 10 2010, 22:53

"Яде ми се... да ида ли да ям...? Мнее... мързи ме да се завлека до долу, за да си взема от спае-
кяя... трябва да догледам тфа аниме ...
Леми знаеш ли, че- КОГА, ПО ДЯВОЛИТЕ, ЗАСПА!!!!"
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 EmptyСря Мар 10 2010, 22:57

" Гладна съм... отново. Какво ми се яде..? Ако продължавам да се тъпча ще стана като бойлер. Ама пък тая торта... Fuck! Itadakimasu За какво си мислиш? - Page 4 768253 !!!!
Върнете се в началото Go down
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 EmptyПет Мар 12 2010, 13:59

"Хаде, ставай... трябва само да пуснеш прахометлачката, да измиееш тавата от пагетите и да измиеш стаята на Иво... нищо повече... след това отиваш до магазина да заредиш за довечера и... готово ... няма да правиш нищо..."
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 EmptyПет Мар 12 2010, 14:32

Хайде, няма да седъним на финала я... Само трябва да исмия чинийтеи да оправя хола
Върнете се в началото Go down
Loneliness
Bloody game
Loneliness


Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 EmptyПет Мар 12 2010, 21:07

" Мразя спомените си.. За Какво когато искам да си спомня не мога, а когато не искам мога ?! " За какво си мислиш? - Page 4 205929
Върнете се в началото Go down
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 EmptyНед Май 02 2010, 20:59

За Зеро... и за шоколад
Върнете се в началото Go down
Hermione_chan
Best friend
Hermione_chan


Брой мнения : 108
Местожителство : В кучи ...
Job/hobbies : Комп Комп и... Комп
Humor : Нулево наличие, съдба :(
Точки : 49

За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 EmptyСъб Май 15 2010, 19:43

Кекс, вампири и Дон Жуана :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За какво си мислиш? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За какво си мислиш?   За какво си мислиш? - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
За какво си мислиш?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» С какво сте облечени в момента?
» Какво има на бюрото ти.. ?
» Какво си купи последно...?
» Какво правите в момента?
» Какво ядохте последно?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All together :: Занимавка :: На лафче-
Идете на: