All together

Take me as I am... not as who you want me to be

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Местим се! Линк към новия форум, както и малко повече разяснения, може да намерите ТУК.

Share | 

Какво мислят хората от класа ти за аниметата? Има ли някой, който гледа?

Go down 
АвторСъобщение
Rikkuchan -
Bloody doll

Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

ПисанеЗаглавие: Какво мислят хората от класа ти за аниметата? Има ли някой, който гледа?   Съб Яну 16 2010, 21:45

от моя клас само аз си гледкам анимета...
първоначално като им казах, че гледам анимета те се смееха, казваха че аниметата са ДЕТСКИ, но след това престанаха...
сега просто не се интересуват от това...
Върнете се в началото Go down
http://all-together.bulgarianforum.net
Loneliness
Bloody game

Брой мнения : 983
Местожителство : Ада
Job/hobbies : Убиване
Humor : Едно ще сее смърт. Друго ще обича. Трето на хората ще прилича.
Точки : 613

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят хората от класа ти за аниметата? Има ли някой, който гледа?   Съб Яну 16 2010, 22:54

I can`t laugh написа:
първоначално като им казах, че гледам анимета те се смееха, казваха че аниметата са ДЕТСКИ, но след това престанаха...

и при мен е така
само от старият ми клас 2 момчета гледаха, но те са махнаха...
та си останах само аз самичко...
AngeL_of_Death
Killer

Брой мнения : 531
Местожителство : Някъде между нищото и нещото, между живота и смъртта.
Humor : Малка кучка -на дявола внучка!!!
Точки : 426

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят хората от класа ти за аниметата? Има ли някой, който гледа?   Съб Яну 16 2010, 23:17

От стария ми клас поне половината гледаха анимета.
От новия двама души гледаме, но почнахме да заразяваме и останалите.
JoInT{}MaNia4ka
Thinker

Брой мнения : 136
Местожителство : Плевен
Точки : 67

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят хората от класа ти за аниметата? Има ли някой, който гледа?   Сря Яну 20 2010, 16:23

За сега само аз гледам анимета редовно.
Нито в стария, нито в новия ми клас има хора, които се интересуат от това. На мен все още ми се е*ават, но аз вече им свикнах и не ми прави кой знае какво впечатление.

пп. Усещате ли, че от клас на клас има едва 1 или 2 мах, които гледат анимета...
xXxMurder_DollxXx
Нов

Брой мнения : 42
Местожителство : Някъде в нищото
Job/hobbies : да режа нещо,зяпкане на аниме,четене на манга
Humor : Дребно момиченце с резачка ^^
Точки : 27

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят хората от класа ти за аниметата? Има ли някой, който гледа?   Сря Яну 20 2010, 21:29

Амми само аз и моята най-добра приятелка.Някои казват,че са аниме фенове,но всъщност не знаят никое друго аниме освен Наруто.Останалите се смеят и казват,че това са детски,а на мен вече ми омръзна да им обяснявам,че не е така.Но тяхна си работа-те губят!
My_lonely_eyes
Killer

Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят хората от класа ти за аниметата? Има ли някой, който гледа?   Нед Яну 24 2010, 22:00

I can`t laugh написа:

В стария ми клас стана така ,а в новия на никои не съм казала и така ми е по - добре
~РКК~
Bifurcate

Брой мнения : 151
Точки : 106

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят хората от класа ти за аниметата? Има ли някой, който гледа?   Сря Фев 10 2010, 16:18

Аз съм единственият индивид ... повечето от класа са безразлични, но някои ме мислят за ... лудо и смятат аниметата за детски (бака яро, коно яро...).
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво мислят хората от класа ти за аниметата? Има ли някой, който гледа?   

Какво мислят хората от класа ти за аниметата? Има ли някой, който гледа?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1