All together
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All together

Take me as I am... not as who you want me to be
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Местим се! Линк към новия форум, както и малко повече разяснения, може да намерите ТУК.

 

 Защо вампири...?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Rikkuchan -
Bloody doll
Rikkuchan -


Брой мнения : 1455
Humor : Sometimes... when I say: `Oh!! I'm fine` I want someone look into my eyes and say `Tell the truth`
Точки : 1010

Защо вампири...? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо вампири...?   Защо вампири...? EmptyСъб Мар 06 2010, 20:22

Понеже мисля, че заглавието не говори много ще ви обясня какво се иска. Обяснете защо предпочитате вампирите, а не мумиите например. Или обратното... защо предпочитате нещо друго пред вампирите. Обаснете и защо според вас обществото е хлътнало толкова много по тях. Какво имат те, което другите митични същества нямат. Просто дайте мнението си.



btw~~ Аз не си падам много по вампирите. В крайна сметка те са просто полу-мъртви хора, които гълтат кръв. Не ме разбирайте погрешно... харесвам вампирите, но не съм чак толкова откачена, че само те да са ми в главата. А относно това защо всички са луднали по вампирите... отговора е прост. Избрали са адски секси мъж да играе ролята на вампира Едуард. :lol:
Върнете се в началото Go down
https://all-together.bulgarianforum.net
My_lonely_eyes
Killer
My_lonely_eyes


Брой мнения : 556
Humor : Ако видиш някои да лежи и да си почива иди и му помогни основен закон на мързеливия човек .
Точки : 243

Защо вампири...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо вампири...?   Защо вампири...? EmptyЧет Мар 11 2010, 21:20

Вампирите са ми любими. Защо? Незнам влечеме визията им всичките са толкова секси и целия този мрак в които са обвити и аз като тях не обичам много Слънцето и безсмъртието (да може да живееш вечно верно че сигорно е скучно но е интересно защото и да искаме не можем) и това че са толкова потайни.
Върнете се в началото Go down
`Versus`
Killer
`Versus`


Брой мнения : 851
Местожителство : Sin Sity
Job/hobbies : `Trust is like a mirror. You can fix it if it's broken. But you can still see the crack in that motherfucкеrs reflection ;]
Humor : `Колкото по - тясно, толкова по - бясно ~
Точки : 325

Защо вампири...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо вампири...?   Защо вампири...? EmptyЧет Мар 11 2010, 22:25

Вампирите датират още от древността. Това е класика. Причлича ме външния вид , острите зъби, прикритата перверзност, мистериозната загадъчност, митичността. И май само момичета им се кефят.
Пък и макар, всичките легенди , че вампирите са лоши, зли и т.н мисля ,че има нещо как да кажа добро в тях. Носят си "кръста" да са различни. И може би разбират болката на другите.
А иначе - кой би предпочел мумия? Мухлясало тяло покрито в плесен, бинтове и миришещо на абортирали катерици? хД
Голям роман изписах
Защо вампири...? 41699
Върнете се в началото Go down
bepp
Нов
bepp


Брой мнения : 16
Точки : 20

Защо вампири...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо вампири...?   Защо вампири...? EmptyНед Мар 28 2010, 17:45

Според мен хората винаги ги е влечало безсмъртието. А вампирите са точно това. А по въпроса: Защо всички са луднали по вампири? Еми...поне според мен днешните романи разкриват една по-...чуствителна страна на вампирите. Еми те се влюбват, мразят, ревнуват, отчайвата се а не просто забиват зъби и пият кръв.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо вампири...? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо вампири...?   Защо вампири...? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Защо вампири...?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Вампири - Вицове
» Преследвана/Hunted
» Какво означава ника ти? А защо избра него?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All together :: Vampire zone :: Дискусии-
Идете на: